KST TJ ATOM
Vladimír Chrapčiak
Poštová 45
91701 Trnava
e-mail: chrapciak
Blatový pochod


     V sobotu 20.11.2010 zorganizovali turisti z TJ BEZOVEC Blatový pochod. Zúčastnilo sa ho asi 60 osôb, od nás som bol len ja. Štart bol síce na železničnej stanici v Piešťanoch, ale naprostá väčšina (a ja medzi nimi) si to uľahčila a na Havran sa vyviezla autobusom. Odtiaľ sme pokračovali po hrebeni Považského Inovca až na Soroš a potom dolu do cieľa. Počasie bolo fantastické - slnečno, bezvetrie a veľmi teplo. Čo sa týka blata, tak množstvo zodpovedalo názvu pochodu. Najhoršie boli úseky, kde sa ťaží drevo - tie boli totálne rozryté. Aj stúpania a klesania boli veľmi šmykľavé. Ale inak to bola pohoda - taká príjemná jesenná prechádzka voľným tempom. Tesne pred Hlohovcom sme dostali bonbónik na záver - asi 20 kusov diviakov a medzi nimi aj poriadne kusy. Cieľ bol v reštaurácii Jašter pri Hlohovci. Tam som prvý krát v živote dostal v reštaurácii čaj s medom. A na záver vynikajúca zemiaková placka !!! SUPER VYDARENÁ AKCIA!!!

A ešte niekoľko údajov z GPS: Celkový čas: 5 h 19 min, čas pohybu: 4 h 38 min, čas státia: 41 min 20 s, prejdená vzdialenosť: 21,18 km, priemerná rýchlosť pohybu: 4,6 km/h, celková priemerná rýchlosť: 4,0 km/h.

Oddiel     Plán      Nové akcie     Staré akcie      Linky      Kontakt      Zľavy      Krásy Slovenska      Informácie KST      Stanovy KST

Copyright © 2011 rador. All rights reserved.