KST TJ ATOM
Vladimír Chrapčiak
Poštová 45
91701 Trnava
e-mail: chrapciak
Návšteva hradiska Bojná.


     V sobotu 17.11.2011 sme navštívili hradisko Bojná. Na akcii sme sa zúčastnili 6.

Ráno bola hmla v Trnave a Piešťanoch, na Výtokoch už svietili Slnko a aj celý čas sme mali pekne slnečno, až pri návrate sme sa zase v Piešťanoch ponorili do hmly. Z Výtokov sme vyšli na Jelenie jamy a potom sme po náučnom chodníku pokračovali na hradisko Bojná. V lete tam zapracovali - videli sme nové sondy (bohužiaľ zakryté alebo zapadané lístím). Najviac sa mi páčil nový rez valom s čiastočnou rekonštrukciou. Spiatočnú cestu sme si predĺžili cez Marhát, bolo tam plno ľudí (oslava narodenín), posedeli sme pri ohníku. Z rozhľadne sme toho moc nevideli, lebo dolu bola hmla. Z Marhátu sme schádzali dolu cez Krahulčie vrchy a Sokolské skaly, kde sme si pozreli obe jaskyne.

Bola to krásna oddychová akcia (baby povedali žiadne naháňanie, ideme si to vychutnať), tomu zodpovedajú aj naše výkony: prejdená vzdialenosť 16 km, celkový čas 6:40h, doba chôdze 4:13 h, doba státia 2:27 h a priemerná rýchlosť pohybu 3,9 km/h. SKUTOČNE SME SI VYCHUTNALI KRÁSNU JESENNÚ PRÍRODU.

Oddiel     Plán      Nové akcie     Staré akcie      Linky      Kontakt      Zľavy      Krásy Slovenska      Informácie KST      Stanovy KST

Copyright © 2011 rador. All rights reserved.