KST TJ ATOM
Vladimír Chrapčiak
Poštová 45
91701 Trnava
e-mail: chrapciak
39. ročník Pochod Jesenným Považským Inovcom


     V sobotu 1.10.2011 sa uskutočnil už 39. Ročník pochodu Jesenným Považským Inovcom. Počasie bolo fantastické - nádherná jeseň (podľa teploty skôr neskoré leto). Prejavilo sa to aj na účasti: bola najvyššia za posledné roky. Na štarte sa zaregistrovalo 43 turistov, 28 si zvolilo najdlhšiu trasu 50 km, 8 išlo na 35 km a 7 na najkratšiu trasu 20 km. Z nášho oddielu pochodovalo 8 členov. Dokonca prišlo 5 Maďarov z Budapešti! najstarší účastník mal vyše 80 rokov.

Pri organizácii výrazne pomohla rodina Galčíkovcov: Miro s Ľudkou Herchlovou registrovali účastníkov na štarte, Danka dovarila ďalší čaj pre mimoriadne veľký počet účastníkov a Ondrej mi pomohol vyniesť veci na kontrolu na Marhát. Na Marhát okrem účastníkov pochodu vystúpilo asi ďalších 50 turistov, zo ZŠ Don Bosco v Topoľčanoch prišla celá trieda aj s riaditeľom školy. Aj im som dal diplom - deti sa ako vždy veľmi potešili. Na Marháte vládla veľmi dobrá atmosféra, kamaráti posedeli, podebatovali sme.

Akcia sa veľmi vydarila, všetci boli veľmi spokojní.

Na budúci rok bude už jubilejný 40. Ročník v sobotu 6.10.2012. Veľkým mínusom nášho pochodu je, že nemáme cieľ, kde by sa dalo po pochode posedieť. Piešťanci - NÁJDITE NIEČO!!!


Oddiel     Plán      Nové akcie     Staré akcie      Linky      Kontakt      Zľavy      Krásy Slovenska      Informácie KST      Stanovy KST

Copyright © 2011 rador. All rights reserved.