KST TJ ATOM
Vladimír Chrapčiak
Poštová 45
91701 Trnava
e-mail: chrapciak
47. Ročník prechodu Kremnickým pohorím


     V dňoch 12.-13.3.2011 sa uskutočnil 47. Ročník prechodu Kremnickým pohorím. Zaregistrovalo sa 96 bežkárov, z nášho oddielu (+ sympatizantov) bolo 26. Počasie vyšlo fantasticky - jarná idylka, až moc teplo. Na druhej strane snehové podmienky mali veľmi ďaleko k ideálnym (a aj k obvyklému Kremnickému štandardu :( ).

V sobotu sme išli z Turčeka. Lyže sme museli niesť až pod Flochovú. Ďalej na hrebeni to už bola pohoda. Časť skončila na Skalke, zdravé jadro pokračovalo na Krahule. Na lúkach už sneh nebol, ale na zjazdovke sa ešte veselo lyžovalo na technickom snehu.

V nedeľu sme išli zo Skalky na Hostinec. Snehové podmienky boli horšie ako v sobotu - tvrdý sneh, zľadovatelý sneh, mäkký sneh, žiaden sneh... A tak sa to striedalo. Na Hostinci sme dostali guláš a namiesto odznaku medovník. Od Hostinca na Kremnicu už sneh nebol, preto sme sa vrátili na Skalku. Aj napriek tomu, že snehové podmienky boli také poslabšie, všetci sme boli veľmi spokojní: NÁDHERA!!! Ľudo: kremnica01 JE kremnica01!! Anka: POHODA :). O rok ideme znova.

Oddiel     Plán      Nové akcie     Staré akcie      Linky      Kontakt      Zľavy      Krásy Slovenska      Informácie KST      Stanovy KST

Copyright © 2011 rador. All rights reserved.