KST TJ ATOM
Vladimír Chrapčiak
Poštová 45
91701 Trnava
e-mail: chrapciak
Zimné rokliny Slovenského raja


     V roklinách Slovenského raja sme boli v 2 skupinách: Fajčíkovci s mladými 3-5.2. (11 osôb) a my 10-13.2. (z 15 prihlásených len 5!!!).

Fajčíkovci prešli Suchú Belú a Zejmarskú roklinu. My sme v piatok prešli Suchú Belú (7h), v sobotu Piecky (6 h) a v nedeľu prielom Hornádu od Podlesku a Kláštornú roklinu na Kláštorisko (5 h).

Taká nádherná výzdoba ako bola teraz už nebola niekoľko rokov. SUPER!!! Ľady boli tvrdé a leziteľné, liezol aj Paľo. Chodníky boli dosť zľadovatelé, najmä v nedeľu, ale prešli sme. Hore na Glackej planine nebol ani fliačik snehu. Ani Hornád nebol zamrznutý.

Aby ste nemali len môj názor na nádhernú akciu pripájam vyjadrenia aj ďalších účastníkov: "Krása!!! Krása!!! Krása!!!", "Teraz už viem prečo sa Slovenský raj volá RAJ...", "Ja som v raji!!! Ja som v raji!!! Ja som v raji!!!".

Najlepšia však je Anka "Cez víkend sme boli s mladými v Slovenskom raji. Počasie bolo fantastické. Prešli sme v piatok Suchú Belú a v soboru Zejmarskú roklinu. Fantázia. Ako hovorím, v lete balzam na dušu sú Dunajské ramená a veru v zime je to Slovenský raj."

Predbežný termín pre rok 2012 je 2 týždne po zraze v Levoči.

Oddiel     Plán      Nové akcie     Staré akcie      Linky      Kontakt      Zľavy      Krásy Slovenska      Informácie KST      Stanovy KST

Copyright © 2011 rador. All rights reserved.