KST TJ ATOM
Vladimír Chrapčiak
Poštová 45
91701 Trnava
e-mail: chrapciak
Dunajské ramená


     Cez víkend 7.-8.5.2011 sme boli na splave Dunajských ramien.

V sobotu bolo nádherné počasie - slnečno a bezvetrie (až pri návrate sa trochu rozfúkalo). Na 3 lodiach sme sa prestriedali 7. Išli sme dolnú časť ramien. Posledných pár dní bolo chladných, preto nebol ani jeden komár. Na druhej strane aj vegetácia je oneskorená - kosatce mali ešte len puky a ani baza nekvitla. V pohode sme sa pomotali po ramenách, vliezli sme aj do takej močaristej oblasti, kde sme vyplašili nejakú veľkú zver - asi diviaky. Došli sme aj k hrádzi starého Dunaja, kde sme videli jeleňa. Po návrate pohoda v tábore, večera (haláslé a ryby) v miestnej reštaurácii. 4 potom odišli, pri táboráku sme si posedeli 3. Aj noc bola nádherná - hviezdy bolo veľmi dobre vidieť.

V nedeľu bolo naprosto bláznivé aprílové počasie. Ráno svietilo slnko a bolo veľmi príjemne, ani rosa nebola. Keď sme balili stany, zamračilo sa a začalo pršať. Kým došla ďalšia várka (11 ľudí), pršať prestalo, tak sme vyrazili. Dosť fúkalo a aj sa ochladilo. Išli sme do úzkeho romantického ramena01, kde sme kľučkovali pomedzi popadané stromy - nádhera. Pri návrate sa spustil poriadny lejak, tak sme to skrátili a pádlovali do tábora. Ako sme vyťahovali lode na breh, dážď prestal a vyšlo aj slnko... Na obed znova haláslé v reštaurácii.

AKCIA BOLA VEĽMI VYDARENÁ, VŠETCI SME BOLI SPOKOJNÍ A TEŠÍME SA NA BUDÚCI ROK!!! Na budúci rok bude akcia 4 dni 5.-8.5.2012, lebo 8.5. 2012 bude utorok. Ešte aby vyšlo počasie.

Oddiel     Plán      Nové akcie     Staré akcie      Linky      Kontakt      Zľavy      Krásy Slovenska      Informácie KST      Stanovy KST

Copyright © 2011 rador. All rights reserved.