KST TJ ATOM
Vladimír Chrapčiak
Poštová 45
91701 Trnava
e-mail: chrapciak
Základy VHT


     V sobotu 24.4.2010V sobotu 24.4.2010 bol na Troch jazdcoch výcvik VHT. Postupne sa zišlo 25 osôb, aj keď všetci necvičili. Za TJ ATOM bolo 10 osôb, SPARTAK 4, Dolný Lopašov 2, 9 rôzni. Prihlásené deti nakoniec neprišli, ale zabodovali seniorky - prišli 4 a najstaršia, ktorá vyliezla via feratu, má 62 rokov. Po absolvovaní teoretickej časti sme robili praktické veci - lezenie na lane, lezenie via ferata a zlanovanie. Ako obvykle zlanovanie malo najväčší úspech a niektorí išli aj 2-krát („Nikde inde si to nevyskúšam, len u teba na výcviku!“). Po skončení výcviku sme si ešte zaliezli. Komín (obtiažnosť III) po mne vyliezli ešte 5 (jediným zástupcom nežnejšieho pohlavia bola Katka), ale na previsy (obtiažnosť IV) si okrem mňa už nik netrúfol. Ráno bolo zamračené, ale potom sa oblaky rozplynuli a príjemne svietilo Slnko, čo niektoré využili na relax ? ;-)

Ďalších 13 záujemcov sa nemohlo z časových dôvodov zúčastniť, preto budem výcvik ešte niekedy v lete opakovať (na veľkú radosť niektorých účastníčok ? ;-)

Oddiel     Plán      Nové akcie     Staré akcie      Linky      Kontakt      Zľavy      Krásy Slovenska      Informácie KST      Stanovy KST

Copyright © 2011 rador. All rights reserved.